واکنش های جهانی به تحقیر آمریکا در خاورمیانه ؛ بازتاب تمسخر دونالد ترامپ

واکنش های جهانی به تحقیر آمریکا در خاورمیانه ؛ بازتاب تمسخر دونالد ترامپ (تصاویر)

بامداد امروز سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در انتقام از ترور و شهادت سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای تروریست آمریکایی دو پایگاه نظامی آمریکایی را در اربیل عراق هدف قرار داد.

واکنش های جهانی به تحقیر آمریکا در خاورمیانه

حمله نظامی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در اربیل عراق به سرعت به تیتر یک تمامی رسانه های جهان تبدیل شده و همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است.

با هم واکنش بزرگ ترین رسانه های جهان در این رابطه را مرور می کنیم:

دیلی میل: این وب سایت حمله انتقامی ایران به پایگاه های نظامی آمریکا را تیتر یک خود کرده است.

همین خبرگزاری بریتانیایی توییت سعید جلیلی را نیز بازتاب داده است. جلیلی پرچمی از ایران را بعد از حمله نظامی آمریکا در توییتر خود منتشر کرد که دیلی میل از آن به عنوان تمسخر توییت ترامپ یاد می کند. ترامپ نیز بعد از ترور شهید قاسم سلیمانی پرچم آمریکا را در توییتر خود منتشر کرده بود.

واشنگتن پست نیز حمله به دو پایگاه نظامی آمریکا را به سرعت روی خروجی خود قرار داد و تمامی جزئیات آن را شرح داد.

پایگاه خبری الجزیره نیز هم اکنون لحظه به لحظه تمامی اخبار مربوط به حمله نظامی ایران به پایگاه نظامی ایالات متحده را پوشش می دهد.

سایت گاردین انگلیس هم با حذف تمامی اخبار عادی و روزمره خود از صفحه نخست تمامی اخبار خود را به حمله نظامی ایران به آمریکا اختصاص داد.

نیویورک تایمز و لس آنجلس تایمز آمریکا هم تمامی اخبار عادی خود را از اولویت خارج و هم اکنون صفحه اصلی این دو سایت به تمام جزئیات حادثه می پردازد.

 

راشا تودی نیز ضمن تشریح ابعاد حمله نظامی ایران به آمریکا به این پرداخته که ایران، آمریکا را تهدید کرده در صورتی که بخواهد به این حمله پاسخی بدهد، پاسخ آتی ایران بسیار دردناک تر و له کننده تر خواهد بود.

Comments are closed.