عرضه کارتی بنزین متوقف می‌شود

وزیر نفت اعلام کرد که این وزارتخانه دنبال توقف عرضه کارتی بنزین است.

به گزارش مهر: بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در نشست خبری با بیان اینکه وزارت نفت به دنبال توقف عرضه کارتی بنزین است، گفت: برای نهایی کردن این موضوع دنبال مذاکره با دولت هستیم.

وی در عین حال افزود: عرضه کارتی گازوئیل در کشور ادامه می‌یابد.

پیش از این، قاسم خورشیدی مدیرکل مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از تصویب سناریوی کارت اضطراری بنزین در کارگروه پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی و ارسال این پیشنهاد به دولت خبر داده بود.

وی گفته بود: بر این اساس خودروها به هر اندازه که بخواهند می‌توانند با استفاده از کارت سوخت خود بنزین را به قیمت هزار تومان دریافت کنند ولی سوخت‌گیری با استفاده از کارت جایگاهداران بین حداقل ۲۰ و حداکثر ۵۰ درصد گران‌تر خواهد بود. نظر کارگروه بیشتر روی ۲۰ درصد است و در عین حال تعداد کارت‌‌های جایگاه‌داران نیز کاهش زیادی خواهد یافت. بر این اساس در صورت استفاده از کارت اضطراری جایگاه‌داران بنزین هزار تومانی، ۱۲۰۰ تومان و بنزین سوپر ۱۲۰۰ تومان نیز با کارت اضطراری ۱۴۲۰ تومان عرضه خواهد شد.

اعلام جزئیات جدید قرارداد کرسنت در هفته‌‌های آینده

وزیر نفت در ادامه با اعلام اینکه جزئیات جدید قرارداد کرسنت تا چند هفته آینده اعلام می‌شود، اظهارداشت: تعیین خسارت و غرامت ۵۰ میلیارد دلاری برای این قرارداد صحت ندارد.

نوشته عرضه کارتی بنزین متوقف می‌شود اولین بار در خبرداغ پدیدار شد.

bluray movie download

Comments are closed.