شبیخون پلیس به موادفروشان اتوبان چمران/سرکرده توزیع هروئین با شلیک پلیس مصدوم شد

4165016_727

موادفروشان اتوبان چمران در عملیات پلیس پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،در راستای دریافت چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه در آدرس اتوبان چمران، زیر پل ملاصدار عده ای مواد فروش اقدام به توزیع و فروش مواد افیونی می کنند؛پرونده ای در این رابطه تشکیل در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

در ادامه تیمی از ماموران به موقعیت اعزام شدند و در این راستا در جهت دستگیری و جلوگیری از فرار متهمان اقدام به شلیک دو تیر هوایی و یک تیر مستقیم نمودند که ۳ تن از عاملان اصلی و سرکردگان توزیع هروئین و شیشه در اتوبان چمران به نام “ر.ح” که با تیر مستیقم پلیس مجروح شد و دیگری به نام های “م.ح”و “ش.ن” دستگیر شدند.

طی بازرسی بدنی به عمل آمده از متهمین مقدار ۲۰گرم شیشه ، ۳گرم گراس ، مبلغ ۶میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد ، ۲عددترازو ، یک عدد چاقو ، یک عدد تبر و دو عدد پایپ کشف گردید.

سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت :متهم ردیف اول پس از حضور اورژانس ۱۱۵ جهت مداوا به بیمارستان منتقل و یک دستگاه موتورسیکلت نیز از متهمان توقیف و روانه پارکینگ شد.

انتهای پیام/

نوشته شبیخون پلیس به موادفروشان اتوبان چمران/سرکرده توزیع هروئین با شلیک پلیس مصدوم شد اولین بار در خبرداغ پدیدار شد.

اخبار دنیای تکنولوژی

مجله اینترنتی

Comments are closed.