رئیس‌جمهور سوریه در گفتگو با خبرگزاری فرانسه: هدف ما آزادی تمام خاک سوریه است/ گفتگوها به این معنی نیست که مبارزه با تروریسم را کنار بگذاریم

“بشار اسد” با بیان اینکه اینکه از بخشی از اراضی کشور دست بکشیم، منطقی نیست، گفت: هدف ما آزادی تمام خاک سوریه است، هرچند ممکن است این کار زمان زیادی طول بکشد.

به گزارش فارس “بشار اسد” رئیس‌جمهور سوریه در گفتگو با خبرگزاری فرانسه گفت: هدف ما آزادی تمام خاک سوریه است، هرچند ممکن است این کار زمان زیادی طول بکشد.

بشار اسد گفت: اینکه از بخشی از اراضی کشور دست بکشیم، منطقی نیست و همچنین گفتگوها به این معنی نیست که مبارزه با تروریسم را کنار بگذاریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند تمام اراضی را به دست بگیرد، گفت: اینکه می‌توانیم یا نه، به هر حال این هدفی است که ما بدون تردید دنبال آن هستیم.

رئیس‌جمهور سوریه ادامه داد: دخالت زمینی ترکیه و عربستان در سوریه بعید نیست و جنگ در استان حلب، با هدف قطع مسیر ترکیه به سوی تروریست‌هاست.

او با درخواست از فرانسه برای تغییر سیاست‌ها در قبال سوریه، از کشورهای اروپایی نیز خواست تا شرایط را برای بازگشت پناهجویان به سوریه آماده کنند.

بشار اسد همچنین اتهامات بین المللی علیه وی درباره ارتکاب جنایت جنگی را نیز رد کرد.

نوشته رئیس‌جمهور سوریه در گفتگو با خبرگزاری فرانسه: هدف ما آزادی تمام خاک سوریه است/ گفتگوها به این معنی نیست که مبارزه با تروریسم را کنار بگذاریم اولین بار در خبرداغ پدیدار شد.

کرمان نیوز

عرفان دینی

Comments are closed.