برف شدید تمرین استقلالی‌ها را سبک کرد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تحت تاثیر بارش برف شدید و در غیاب سه بازیکن این تیم برگزار شد.
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال یک روز پس از تساوی مقابل استقلال خوزستان از ساعت ۱۵ برنامه‌های آماده سازی خود را برای دیدار مقابل نفت تهران برگزار کرد. تمرین امروز در غیاب خسرو حیدری، علیرضا رمضانی و محسن کریمی که هر سه مصدوم هستند؛ برگزار شد.

* قبل از شروع تمرین امید ابراهیمی در نشست خبری باشگاه استقلال شرکت کرد و به همین دلیل خبرنگاران در رختکن با بازیکنان استقلال روبرو شدند. هنگامی که استقلالی‌ها وارد رختکن شدند بارش برف شدید آغاز شد تا جایی که کادر فنی تیم استقلال را برای برگزاری تمرین امروز مردد کرد. سرمربی آبی پوشان خطاب به بازیکنان گفت در رختکن جمع شوند تا بعد از جلسه در خصوص برگزاری تمرین تصمیم گیری شود.

* با وجود اصرار بازیکنان تیم استقلال مبنی بر اینکه تمرین امروز تعطیل شود اما مظلومی وقتی دید بارش برف قطع شده است به آن‌ها اعلام کرد با پوشیدن کفش‌های ته صاف یک تمرین ۳۰ دقیقه‌ای را آغاز کنند.

* وحید طالب‌لو قبل از شروع تمرین امروز نزد پزشک تیم استقلال رفت و با نشان دادن پای خود به وی اعلام کرد پس از برخوردی که روز گذشته با تیر دروازه داشته پایش متورم شده است به همین علت طالب‌لو با تیم تمرین نکرد.

* فرزاد مجیدی در تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت.

* بازیکنان تیم استقلال امروز برخلاف روزهای گذشته به جای دویدن در زمین چمن در محوطه پشتی ضلع شمالی زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تنها در گوشه‌ای از چمن دور زمین دویدند و تمرین ریکاوری انجام دادند.

* هنگامی که بازیکنان مشغول دویدن بودند وحید طالب‌لو نزد سرمربی استقلال رفت و برای دقایقی با مظلومی گفت‌وگو کرد.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی تیم استقلال به میدان رفته بودند امروز تنها در گوشه‌ای از زمین دویده و پس از ۲۰ دقیقه ورزشگاه آزادی را ترک کردند بقیه بازیکنان نیز زیر نظر سایر اعضای کادر فنی کار استقامتی و کششی انجام دادند.

776037_518

776038_289

نوشته برف شدید تمرین استقلالی‌ها را سبک کرد اولین بار در خبرداغ پدیدار شد.

اتوبیوگرافی

صبحانه

Comments are closed.